Truemag

  • Гаманці
    • Bitcoin Wallet
    • Cryptopay
    • Bitxfy
  • Хмарний майнінг
    • HashFlare
    • Genesis Mining
  • Біржі
    • EXMO
  • Криптовалюти
    • Bitcoin
    • Etherium
    • Litecoin
    • Zcash
    • Ripple
    • Monero
  • ICO
    • CryptF
  • Новини
Головна Хмарний майнінг криптовалют

Хмарний майнінг криптовалют

Інвестиції в хмарний майнінг криптовалют (cloud mining) є найбільш розумним кроком у збереженні і примноженні ваших криптовалютних активів на початок 2018 року. У двох словах – це спрощений майнінг біткоінів і альткоінів, який звільняє вас від витрат на електрику, цілодобовий контроль, налаштування програмного забезпечення та інших складнощів, пов’язаних з класичним варіантом майнінгу на своєму обладнанні.

Хмарний майнінг – це заробіток біткоінів і альткоінів за рахунок обчислювальної потужності, тільки без використання вашого обладнання. Під час хмарного майнінгу ви орендуєте обладнання у сервісів, які мають потужні дата центри з майнінг фермами для видобутку криптовалюти. На 2018 рік найпопулярнішими і надійними сайтами хмарного майнінгу є:

  1. HashFlare – оптимальний варіант, що поєднує надійність перевірену роками роботи, найвигідніші тарифи і найбільшу потужність. Дата центри розташовані в Європі, на території Естонії та Ісландії.
    Тарифи на контракти хмарного майнінгу Hashflare (на січень 2018 це краща пропозиція на ринку):

    • Bitcoin – (алгоритм SHA-256) – $2.2 за 10  GH/s (найвигідніший тариф на 01.01.2018)
    • Liteсoin – (алгоритм SCRYPT) – $7.5 за 1 MH/s
    • Ethereum – (алгоритм ETHASH) – $2.2 за 100 KH/s
    • Zcash – (алгоритм EQUIHASH) – $2 за 1 H/s
    • DASH – (алгоритм
  2. Genesis Mining – один з найбільш старих і відомих сервісів хмарного майнінгу, що не має проблем з нарахуванням і виплатами. Проте він трохи поступається HashFlare по ряду параметрів (тарифи, потужність, інтерфейс). Компанія знаходяться в Ісландії. Промо-код на знижку 3% при оренді потужностей YeyRLA.
    Хмарний майнінг HashFlare

Що таке хмарний Майнінг?

Хмарний Майнінг – це видобуток Bitcoin, Litecoin, Zcash, Dash, Ethereum та інших криптовалют (всього понад 1300 альткоінов), використовуючи спеціальні хмарні сервіси. Це нова модель заробітку, яка створює групи (майнінг пули) з однією метою: отримання більшого доходу в порівнянні зі звичайним розподіленим майнінгом, за рахунок управління обладнанням з боку підрядника, який вирішує всі питання з технічної та програмної складових. Вигідність контрактів з хмарниого майнінгу обумовлена ​​тим, що самі компанії які надають послугу як правило є виробниками обладнання для видобутку (ASIC). Це значно знижує витрати і собівартість майнінгу, а консолідація майнінг-обладнання в великі дата центри знижує витрати на обслуговування. Таким чином дана модель роботи вигідна всім учасникам, оскільки дозволяє значно підвищити прибутковість і отримати більший профіт.

Говорячи просто, певна компанія виробляє або купує устаткування для майнінгу, а потім продає його потужності кінцевим клієнтам. При цьому обслуговування устаткування, витрати за електрику, налаштування і підключення до інтернету повністю лягають на плечі компанії.

Хмарний сервіс позбавляє клієнтів більшості проблем і труднощів, що супроводжують процес видобутку криптовалют:

  • перебої в роботі мережі інтернет і електромережі (немає простою обладнання),
  • налаштування і підтримку устаткування в працездатному стані,
  • високий рівень шуму і тепловиділення (немає необхідності охолоджувати приміщення),
  • правові питання в області законодавства і оподаткування.

Деякі компанії беруть за свою роботу певну невелику комісію, яка складається з плати за електрику і обслуговування устаткування. Але в будь-якому випадку, це набагато вигідніше для кінцевого користувача ніж тримати обладнання у себе вдома оскільки ферми і дата центри таких компаній побудовані в місцях з дешевою електроенергією і тепловідведенням. Найчастіше такі компанії занімаютcя хмарним майнінгом біткоіниів і лайткоінів, використовуючи для видобутку криптовалюти так звані ASIC – обладнання, розроблене спеціально для видобутку криптовалюти.

У зв’язку зі зникненням відеокарт з ринку, зараз набирають популярність сервіси хмарного майнінгу. Найнадійніші з них це HashFlare і Genesis Mining. Вони гарантовано не лопнуть як бульбашки хайп-проектів, які працюють по кілька місяців, набирають потрібну суму грошей і згортаються. Ми також вже більше року користуємося сервісом HashFlare. За цей період у нас не виникло ніяких проблем або затримок з виплатами. Якщо ви вирішили зайнятися майнінгом зараз, коли відеокарти дістати дуже складно або дуже дорого, найлегшим і ефективним способом отримання вигоди від вкладення коштів у видобуток криптовалюти є хмарний майнінг.

Переваги та недоліки хмарного Майнінгу

Головні переваги cloud mining наступні:

  1. Компанії мають юридично оформлений статус і цілком надійні.
  2. Користувач позбавляється від всіх недоліків mining: моніторинг хмарного майнінгу, налаштування обладнання, оплати рахунків за електроенергію.
  3. Досить висока прибутковість – чимало сервісів дозволяють подвоїти вкладені кошти за рік, що укупі з постійним зростанням курсу криптовалюти робить це дуже цікавим. Можна також майнити біткоіни без вкладень в тестовому режимі.
  4. Сумарна потужність окремого дата-центру завжди буде більше, тому при зборі своєї ферми і оренді потужностей «на стороні» показники винагороди будуть відрізнятися – кожен майнінг криптовалюти без вкладень на автоматі має свій баланс витрат і прибутку. При цьому різниця буде на користь контрактів на хмарний майнінг – навіть з урахуванням закладеного сервісом прибутку прибутковість для користувача буде вищою.
  5. Прибуток можна прогнозувати: інвестиція в контракти на хмарний mining не має нічого спільного з покупкою акцій на фондовій біржі – там ціна може впасти через зниження попиту, а видобуток криптовалюти без вкладень захищений від цього. Використання цієї послуги в будь-якому випадку приносить вам гроші, а фіксована сума винагороди і загальновідомі показники складності обчислень дозволяють легко прогнозувати прибутковість і використовувати хмарний майнінг Bitcoin без вкладень.
  6. На одному і тому ж сервісі можна одночасно придбати контракти на різні криптовалютb, що допоможе убезпечити себе від падінь однієї з них, що іноді таки трапляється. Грамотний розподіл вкладень між ними може і знизить сумарний очікуваний прибуток, але й мінімізує шкоду. В цьому плані кращий майнінг криптовалют без вкладень є дуже цікавим з точки зору безпеки.
  7. Можливість здійснювати авто майнінг біткоінів без вкладень на великій кількості ресурсів одночасно, займаючись пошуком найбільш вигідних контрактів без будь-яких обмежень.

Головні недоліки cloud mining:

  1. Існує ймовірність падіння курсу самого біткоіна: два «пузиря» спостерігалися в 2011 і 2013 роках. Якщо ви не бажаєте вкладатися в біткоіни на довгий термін – хмарний майнінг для вас не підійде якнайкраще. У теорії він може стати збитковим і навіть неможливість емісії вас не зможе все врятувати. Ця довгострокова інвестиція.
  2. Раптові поломки та інші види збитків змусять дата-центр закладати в наступні контракти меншу віддачу коштів користувачам. Фактично кожна нова пропозиція може відрізнятися від попереднього і прибуток не буде носити фіксований характер (як на депозиті в банку) – сайти для майнінг Bitcoin часто змінюють ці показники.
  3. Імовірність того, що продавець контрактів буде недобросовісним. Великий попит на Cloud mining активізував ряд аферистів, що пропонують неіснуючі виробничі потужності експлуатуючи інтерес до BTC – хмарний майнінг став для них просто знахідкою. Варто користуватися лише перевіреними сервісами з численними рекомендаціями і не «клювати» на обіцянки захмарних відсотків, вкладаючись в першу-ліпшу компаниію. Запам’ятайте: прибутковості вище 250% на рік не може існувати в теорії – надійні сайти хмарного майнінгу не можуть давати такі цифри.
  4. Сайт компанії з онлайн-гаманцем може бути атакований хакерами – від цього повністю не захищений ніхто в тому числі і сервіси хмарного майнінгу. Якщо така подія трапиться саме з обраним вами сайтом – невиведені гроші витечуть безповоротно в невідомому напрямку. В цьому плані варто остерігатися сервісів із занадто великим періодом виплати коштів або умовами, які заважають негайно перерахувати прибуток на ваш рахунок.

Вибір сервісу хмарного майнінгу

При виборі існують чотири основних параметри:

  1. публічність – фото, блоги, відео з обладнанням і співробітниками;
  2. час – ринок майнінгу досить молодий і час існування компанії тут значить набагато більше, ніж в більш сталих нішах;
  3. потужності – обсяг потужностей, якими володіє компанія і, як наслідок, кількість користувачів сервісу;
  4. мультивалютність – можливість добувати різні криптовалюти в рамках одного сервісу, актуально оскільки курси можуть різко змінюватися. Але в більшості випадків надійніше інвестувати у видобуток біткоінів, завдяки чому цей критерій не є принциповим.

Нижче представлені два найбільш надійних і перевірених часом сервіса для хмарного майнінгу. Окрім вигідних тарифів, у них також висока якість хмарних сервісів, публічність (підтвердження фактичної наявності обладнання) і стабільність виплат. Радимо зупиниться саме на них:

  1. HashFlare – це без сумніву найкращий сервіс для хмарного майнінгу на 2018 рік. Має найвищу прибутковість – <200% від вартості контракту. Що найважливіше у Hashflare бездоганна репутація, а довіра це практично головна вимога до сервісу хмарного майнінгу, оскільки прибуток досить високий на всіх сервісах, а ось надійністю можуть похвалитися не всі. На наш погляд цей сервіс є найнадійнішим і найбільш прибутковим станом на січень 2018 року.
  2. Genesis Mining – ще одни відомий сервіс, що пропонує хмарний майнінг Bitcoin і інших передових криптовалют. Висока довіра до нього викликана бездоганними відгуками від самих майнерів і щоденними виплатами, а також і численними фото- і відео підтвердженнями їх величезних дата-центрів. Особливо показовими є щоденні виплати: ні вкрасти, ні ще якимось чином вивести у вас намайненниі біткоіни не вийде.

Як ввести чи вивести гроші з сервісів хмарного майнінгу

Інформація про поповнення балансу, умови отримання зароблених коштів на прикладі Hashflare, як найбільш затребуваного на сервісу на ринку:

Введення коштів:

  • переводом BTC;
  • банківським переводом;
  • кредитною банківською картою;
  • дебетової банківською картою;
  • Payeer.

Виведення коштів:

  • комісія на виведення – 0.0006 BTC (не залежно від суми!);
  • виведення відбувається на гаманці протягом 24 годин, але фактично кошти приходять через 30-40 хвилин;
  • обмеження по частоті виведення – один раз на добу;
  • для безпеки потрібно підтвердження виведення по електронній пошті (так само, як і для зміни гаманця).

Чому хмарний майнінг краще традиційного

  • Не потрібно підбирати і налаштовувати залізо.
  • Без скачування і налаштування майнера.
  • Непотрібно шукати хороший пул, він вже є в хмарному сервісі.
  • Точність розрахунків.
  • Докуповувати потужність можна в будь-який момент за гроші, які ви вже заробили в сервісі.
  • Докуповувати потужність можна з своїх кріптогаманців.
  • Орендуючи більш потужне обладнання, ви почнете заробляти по-справжньому.
  • Низька мінімальна сума для виведення коштів і швидкі виплати.

Якщо ж ви вирішили вкласти гроші в хмарний сервіс, найкращим варіантом з точки зору стабільності і вигідності тарифних планів буде HashFlare.

Чорний список хмарних майнінг-проектів, або КУДИ НЕ інвестувати взагалі

  • MineCloud.io
  • Eco-Hash.com
  • CryptoFly.net
  • Coinminers
  • Сloudminr
  • Sea-mining
  • Crypto-mine
  • Bdminer24
  • HashCoin.io
  • Vixice.com
  • BitcoinWorld
  • HashSecure.com
  • FireBit
  • HugeHash.com
  • Rainvis
  • My-Hash
  • Scurmrr
  • NatroLimited
  • Cloudmining
  • CoinMark
  • RDPmain
  • Hexhash
  • Emicoin
  • BitMinister
  • Otiis
  • Scryptsy
  • Cloudmy
  • Navvi.cc
  • AprilCoin
  • Ultron
  • Cryptomanyngfarm
  • Elitmaning
  • Eliteminingclub
  • TwoMine
  • Earntomorrow
  • Shreemine.com
  • Biteer.biz
  • Cloud-Mine
  • Micro-btc
  • EarningsToday
  • Coindig
  • Telcominer
  • OverHash.com
  • CLDmine
  • 390Hash
  • CryptoBit
  • 5Miner
  • Bitcoin-income
  • Pbmining
  • Faxtar.com
  • SplititMining.com
  • Cld-mining
  • Sky-Hash
  • Aromine
  • BitMine
  • Btccloudmining
  • FromtMiner
  • BlackCloud
  • HashOcean
  • OneHasher
  • Scrypt
  • Hash-Capital
  • Crypto-Union
  • TopMine
  • GigaHash.org
  • FixHash
  • 7cly
  • Xmine
  • Hasheer
  • In-crypto
  • Mining-Smart
  • Metizer.com
  • SV-Miner
  • Ahash
  • SidCash
  • BitsRapid
  • Bit-Lite
Dec 20, 2017Zik09PKaa
Найпопулярніші пости
How to watch 3D movies at home
How to watch 3D movies at home
Re-install the Discord App
Ten Things to Try if Discord Screen Share Audio not Working
Can You Make a Living Through Online Gambling
Can You Make a Living Through Online Gambling?
ПРО НАС

КриптоГрата

КриптоГрата – це молодий україномовний ресурс про криптовалюти. Всі новини та гайди виходять виключно українською. А на LetKnow News можете читати новости криптовалют на русском.

Categories
  • Новини (25)
Footer Sidebar 3

Drop a widget on "Footer Sidebar 3" sidebar at Appearance > Widgets page.

Підписка на новини

Підпишіться на новини щоб бути в курсі всіх важливих новин зі світу криптовалют.

ГриптоГрата - 2018